Bengaluru, Karnataka
GST No. 29CACPR5167B1ZM
Call 0804385193585% Response Rate
Send Enquiry














Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 Piece |
| Material | PVC |
| Shape | Flat |
| Usage/Application | Residential |
| Thickness | 10 mm |
| Design | Decorative wall panel |
| Packaging Type | 10pc |
View Complete details















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Panel Material | PVC |
| Panel Thickness | 10 mm |
| Material | PVC |
| Usage/Application | Residential |
| Shape | Flat |
| Thickness | 10 mm |
| Panel Length | 3050 mm |
| Panel Width | 300 mm |
| Design | 3D Wall Panel |
| Packaging Type | 10pc |
View Complete details