Bengaluru, Karnataka
GST No. 29CACPR5167B1ZM
Call 0804385193586% Response Rate
Send Enquiry















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Thickness | 23 mm |
| Usage/Application | For Interior Use |
| Size | 8 x 4 |
| Material | WPC |
| Design | Decorative wall panel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Thickness | 23 mm |
| Usage/Application | For Exterior Use |
| Material | WPC |
| Design | Decorative wall panel |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details















Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Panel Material | WPC |
| Material | WPC |
| Blade Width | 25 mm |
| Finish | Wood Finish |
| Application Area | Facade |
| Position | Exterior |
| Dimension/Size | 220x2900mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details













Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Material | WPC |
| Thickness | 12 mm |
| Size (Feet) | 8 x 4 |
| Core Filling | Sand, ALL |
| Shape | Flat |
| Usage/Application | Office |
| Packaging Type | 4PC |
View Complete details














Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 100 sq ft |
| Thickness | 25 mm |
| Service Location | ALL INDIA |
| Surface Finish | External |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details









| Application | For Exterior Use |
| Thickness | 26 mm |
| Material | WPC |
| Size (feet) | 9.5'x8.5" |
| Design | Decorative wall panel |
View Complete details